Dom

China Pillow Online Marketplace

profil firmy


China Pillow Online Marketplace z produkcją, sprzedażą i techniczną obsługą posprzedażną jako całość, zaangażowany w profesjonalne produkty. Oto kolekcja głównych marek producentów w China Business Field. Dostarczamy tylko produkty wysokiej jakości. Producenci mają wysokiej jakości profesjonalnych techników i zaawansowane nowoczesne urządzenia produkcyjne. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na różnych rynkach na całym świecie. Ich dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.

Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i wyjątkowej obsłudze klientów zdobyli globalną sieć sprzedaży docierającą do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Oceanii i Europy Zachodniej. Platforma będzie głęboko zakorzeniona w branży chińskich produktów na nowym etapie, lepiej dostosowana i Jeśli masz wymagania, kliknij przycisk „Skontaktuj się teraz” na stronie produktu lub skontaktuj się z producentami produktów. Sprzedaż dostawców odpowie na Twój e-mail.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Historia Fabryka zatrudnia namiętne, energiczny, pracowity i ciekawy intelektualnie ludzi, którzy mają interes w biznesie i historii. Nasz zespół obejmuje Biznesmenów, kreacji i archiwistów, którzy mają doświadczenie w innych agencji komunikacji marketingowej, korporacji, firm medialnych, instytucji kulturalnych i technologii oraz firm konsultingowych.

W 1998 Tech-Long jest oficjalnie założona w dniu 18 grudnia. W początkowych dniach powierzchnia jest mniejsza niż 40 arów, a personel jest mniejsza niż 100. Jej głównym produktem jest 5 galonów maszyna maszyna i napełniania wody do małej butelki. Jednak nasi pracowici Tech-Long pracownicy boją się bez trudu i pracy w dniu czele produkcji i nocy, wszystko to przyczynia się do naszego Tech-Long nową erę w.

W 2004 roku Zakład do wydmuchiwania dział i napełniania działem są najważniejsze zadania na ten rok. Pierwsza linia napełniania CSD oficjalnie wprowadzone na rynek w lipcu, a następnie z powodzeniem wszedł do eksploatacji w Guangdong Swire Coca Cola. Poza tym, mamy podpisane również inną linię CSD Hangzhou Coco Cola. Te kooperacje z Coco Cola otworzyła nową erę dla Tech-Long

China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : $1,000,000-$5,000,000

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny China Pillow Online Marketplace Certyfikaty Chiny China Pillow Online Marketplace Certyfikaty Chiny China Pillow Online Marketplace Certyfikaty Chiny China Pillow Online Marketplace Certyfikaty